dca i zca

Skrót z-ca jest w pełni odmienny. A zca? Wprawdzie WSO PWN 2006 podaje ndm przy zca, ale równocześnie odmienia dca.
Pozdrawiam
Skróty dca i zca nie powinny różnić się odmianą. Słownik skrótów i skrótowców Jerzego Podrackiego traktuje je jednakowo, jako nieodmienne, natomiast każe odmieniać ich oboczne postaci, pisane z łącznikiem: d-ca, d-cy itd., podobnie z-ca, z-cy. W WSO PWN trzeba będzie poprawić informację przy haśle dca.
Mirosław Bańko, PWN