długość zdania a interpunkcja

Czy należy stawiać przecinek w tak krótkich zdaniach jak: „Robię, co mogę”, „Wiem, co zjem”, „Słyszę, co mówisz” itp.?
Bardzo dziękuję
O interpunkcji decyduje budowa i znaczenie zdania, nie jego długość. Nie stosuje się przecinka w konstrukcjach, w których zaimek pytajnozależny nie wprowadza zdania podrzędnego, np. „Nie wiem kiedy” lub „Wiesz co?”, w przykładach podanych w pytaniu przecinki są jednak potrzebne. Zob. par. [363] (90.A.2) w zasadach pisowni Wielkiego słownika ortograficznego PWN (dostępnego też na naszych stronach WWW), gdzie mowa o niestawianiu przecinka w konstrukcjach sfrazeologizowanych.
Mirosław Bańko, PWN