dwuczłonowe imiona skrócone do inicjałów

Jak zapisać incicjały imion połączonych dywizem? Jean-Baptiste (Rousseau) to w skrócie J.B. czy J.-B.?
W odniesieuniu do dwuczłonowych nazwisk Rada Języka Polskiego opowiedziała się za nieużywaniem dywizu w zapisie skróconym do inicjałów, ale nowe wydanie Wielkiego słownika ortograficznego, które przygotowujemy w PWN, daje użytkownikom swobodę i uzasadnia ją tym, że dywiz zwiększa czytelność zapisu. Jeśli przez analogię odnieść te zalecenia do dwuczłonowych imion, to należałoby aprobować oba zapisy wymienione w Pana pytaniu: J.B. Rousseau i J.-B. Rousseau.
Mirosław Bańko, PWN