dwuczłonowe nazwy geograficzne

Dzień dobry! Czy w nazwach kompleksów leśnych (parków narodowych, rezerwatów itp.) powinniśmy używać cudzysłowu? Czy też należy pisać całą nazwę bez dodatkowych wyróżnień. Przykłady: Leśny Kompleks Promocyjny „Lasy Szczecińskie” czy Leśny Kompleks Promocyjny Lasy Szczecińskie? Szczeciński Park Krajobrazowy „Puszcza Bukowa”? Park Narodowy „Ujście Warty” czy Park Narodowy Ujście Warty?
Nazwy tego rodzaju najlepiej zapisywać bez cudzysłowów. Warto dodać, że zapis taki stosuje się w encyklopediach PWN i Słowniku geograficzno-krajobrazowym Polski tegoż wydawnictwa.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski