dwuliterówki

Witam,
Na jednym z internetowych serwerow dostępna jest gra w scrabble, słownik tej gry akceptuje dwuliterówki, których znaczenia nie udało mi się rozszyfrować, oto one: eh, ós, , oz.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
PS są tam też he, ha i che, cha, wszystkie dotyczą śmiechu, jak rozumiem, ale jak zatem śmiać się poprawnie – przez h czy ch?
eh to wykrzyknik wyrażający zwykle zniechęcenie lub zniecierpliwienie, ós to dopełniacz liczby mnogiej od osa, to ściągnięta forma wyrażenia o niego, oz to termin geologiczny oznaczający pewnego rodzaju wał utworzony przez lodowiec (wymienia go 11-tomowy słownik pod red. W. Doroszewskiego).
Śmiać można się i przez h, i przez ch, ale przez ch – jeśli wierzyć naszemu korpusowi (ok. 66 mln słów) – śmiejemy się nieco częściej. Poza tym ha (nie cha) to wykrzyknik wyrażający np. zadowolenie ("Ha, co za radość!") lub rezygnację ("Ha, trudno, niech i tak będzie!"), ha to także skrót od hektar, ha to wreszcie nazwa litery h.
Mirosław Bańko