dysolucja

Witam. Co oznacza słowo dysolucja? Spotkałem się z tym słowem w kontekście podobnym do dysocjacji rozumianej jako brak ładu, porządku, jednakże pragnąłbym o sprostowanie moich domysłów.
Dziękuję i pozdrawiam redakcję ;)
Tego słowa nie wymieniają znane mi słowniki i encyklopedie. W Internecie znalazłem zaledwie kilka przykładów użycia, z których wnioskuję, że wyraz najprawdopodobniej pochodzi z angielskiego dissolution ‘rozpad (np. małżeństwa, cesarstwa), rozwiązanie (np. parlamentu), zamknięcie (np. spotkania)’. W polskich tekstach – jeśli już musi się pojawić – powinien mieć podobne znaczenie.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski