dżdża

Witam.
Zauważyłam, że było już parę pytań o mianownik słowa dżdżu. Znalazłam na pewnym forum meteorologicznym słowo dżdża, oznaczające dżdżystą pogodę. Czy ta forma jest poprawna? Czy może używanie jej jest błędem?
Maria G.
Słowo dżdża występuje w słownikach poprawnej polszczyzny PWN z definicją „drobny deszcz” i kwalifikatorem, który wskazuje, że jest to termin używany przez meteorologów.
Mirosław Bańko, PWN