dzielenie przymiotników złożonych

Dzień dobry.
Czy w przypadku wyrażenia polsko-francuski, które wypada na końcu wersu można podzielić człon i zapisać go:
polsko-fran-
cuski?
Chodzi mi o to, czy można dzielić drugi człon wyrażenia na sylaby i kolejne z nich przenieść do następnego wersu. Czy może bardziej wskazane byłoby takie rozwiązanie:
polsko-
-francuski?
Z góry dziękuję za odpowiedź i wyjaśnienie.
Pozdrawiam
Justyna Merta
Optymalny podział powinien przypadać na dywiz łączący oba przymiotniki. Na końcu wiersza mamy dywiz wskazujący na podział wyrazu, na początku następnego wiersza – dywiz będący częścią składową przymiotnika złożonego.
Adam Wolański