forma żeńska od Krzyżowiec

W dodatku do gry Diablo 3 pojawi się nowa postać o profesji Krzyżowiec. Jako gracze zastanawiamy się, jak będzie utworzona żeńska forma od tej klasy postaci? Załączam dywagacje forumowe: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/7960896836?page=1.
Szukałem przykładów analogicznych, ale poza cyrkówką i gestapówką nic właściwie nie znalazłem. Jeśli uznać, że tyle wystarczy, to żeński bohater wspomnianej gry musiałby się nazywać Krzyżówka. Mnie się ta nazwa nie podoba, ale może jestem uprzedzony. Nie śmiem proponować, aby kobiet w ogóle w to nie mieszać. Może przynajmniej nie nazywajmy ich w swoisty sposób?
Jeśli już koniecznie muszą być nazwane, to podpowiadam tzw. derywację paradygmatyczną, czyli zmianę końcówki (i całego wzorca odmiany) bez użycia przyrostka feminizującego. W taki sposób od słowa kum powstała kuma, od markizmarkiza, od StanisławStanisława, od KazimierzKazimiera, a stosunkowo niedawno od ministerministra. Niech więc od Krzyżowiec będzie Krzyżowca, odmienna jak owca, czyli tej Krzyżowcy, te Krzyżowce, tych Krzyżowiec.
Pominąłem zupełnie kwestię dużej litery, nie wiem, czy nazwy postaci w tej grze muszą się od niej zaczynać. Jeśli Krzyżowiec jest nazwą „profesji”, klasy postaci, to zasadniczo powinien być pisany małą literą.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski