fryzjer-przemytnik

Jeśli w zestawieniu, którego części są równorzędne(np. fryzjer-przemytnik) drugi człon składa się z dwóch wyrazów, a nie z jednego (np. przemytnik złota), to czy między rzeczownikami znajduje się jeszcze łącznik, czy już myślnik?

Dziękuję za odpowiedź.
Przepisy ortograficzne nie wypowiadają się na ten temat. Ze względu na czytelność wypowiedzi lepiej będzie użyć myślnika albo przecinka.
Mirosław Bańko