godziny otwarcia na wywieszce

Dzień dobry!
Proszę o wytłumaczenie, jak należy pisać w skrócie dni i godziny otwarcia sklepu na wywieszce (np. so-ndz: 9:00-12:15, po-pt: 9:00-17:25).
Nie ma jednego obowiązującego wzorca tego rodzaju zapisów. Nazwy dni tygodnia można zapisywać całymi wyrazami lub skrótami (znaleźć je można m.in. w: J. Podracki, Słownik skrótów i skrótowców, PWN, Warszawa 1999). Nazwy dni tygodnia bądź ich skróty można rozdzielić dywizem lub półpauzą (bez spacji), podobnie zakres godzin otwarcia sklepu. Separatorem godzin i minut może być kropka lub dwukropek, można też cyfry oznaczające minuty złożyć we frakcji górnej. Można godziny otwarcia sklepu poprzedzić dwukropkiem, ale można go też pominąć. Możliwe jest też zastosowanie skrótowego wyrażenia w godz. albo wyrażenia przyimkowego od… do…, itd., itp. Poprawne zapisy mogłyby wyglądać tak:
Poniedziałek-piątek 9.00-17.25
Poniedziałek–piątek 9.00–17.25
Pon.-piąt. 9.00-17.25
Pon.–piąt. 9.00–17.25
Poniedziałek-piątek 9:00-17:25
Poniedziałek-piątek 900-1725 [minuty w indeksie górnym]
Poniedziałek-piątek w godz. 9.00-17.25
Poniedziałek-piątek od 9.00 do 17.25

Adam Wolański