Fantastycznonaukowy czy fantastyczno-naukowy?

Chciałem upewnić się, która forma jest poprawna pod względem ortograficznym: fantastycznonaukowy czy fantastyczno-naukowy. Według mnie forma pierwsza, ale nie mam pewności.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Obie formy są poprawne, lecz różnią się (i to bardzo) znaczeniem.
W przymiotniku fantastycznonaukowy elementy składowe są w relacji nadrzędno-podrzędnej (jeden element jest określeniem drugiego) – całość ma znaczenie ‘dotyczący fantastyki naukowej’. Przymiotnik fantastyczno-naukowy składa się z dwóch członów równorzędnych – znaczy ‘dotyczący fantastyki i nauki’. W odniesieniu do gatunku literackiego (zwanego też science fiction) poprawna jest pisownia łączna: literatura fantastycznonaukowa.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski