Saczkowowie i Mańkowie

Witam serdecznie,
moje pytanie dotyczy poprawności odmiany nazwisk. Czy poniżej poprawnie odmieniono nazwiska Saczków oraz Mańka w bierniku:
- Zapraszamy Państwa Agatę i Filipa Saczkowów,
- Zapraszamy Państwa Darię i Jerzego Mańków.

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam!
Tak, oba nazwiska zostały poprawnie odmienione, za co osobie, która tego dokonała, należą się gratulacje i pochwały, ponieważ umiejętność i poczucie konieczności odmiany nazwisk (szczególnie tych, których temat kończy się na -ów, oraz wszystkich innych niż zakończone na -ski, -cki), niestety, w narodzie zanikają…
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski