im., czyli imienia

Dzień dobry!
Bardzo proszę o rozstrzygnięcie wątpliwości, która z podanych nazw jest poprawna – Biblioteka Litewskiej Akademii Nauk im. Wróblewskich czy Biblioteka im. Wróblewskich Litewskiej Akademii Nauk.
W języku polskim zdecydowanie bardziej naturalnie brzmi pierwsza wersja. Przy okazji dodam, że skrót im. należy rozwijać jako imienia, nie jako imieniem.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski