imiesłowowy równoważnik zdania

Mam takie zdanie: „Polemizując z powyższym argumentem autor podkreśla, że…”. Czy po wyrazie argumentem mam postawić przecinek?
Tak. Przecinkiem oddzielamy tzw. imiesłowowy równoważnik zdania, oparty na imiesłowie przysłówkowym współczesnym (np. siedząc) lub uprzednim (np. usiadłszy). Do niedawna imiesłowowy równoważnik zdania musiał zawierać co najmniej dwa wyrazy, aby trzeba go było oddzielać przecinkiem od reszty zdania. Pisało się więc np. „Usiadłszy w fotelu, sięgnął po gazetę”. Dziś zalecane jest używanie przecinków nawet w zdaniach z imiesłowem nierozwiniętym, np. „Usiadłszy, sięgnął po gazetę”.
Mirosław Bańko, PWN