interpunkcja w listach wyliczeniowych

Robiąc korektę testów wyboru, zastanawiam się często, czy wskazane jest umieszczenie kropki po ostatniej odpowiedzi, np. w takim przypadku:
Bitwa pod Grunwaldem rozegrała się w:
a) 1409 roku
b) 1410 roku
c) 1525 roku.

A może bardziej właściwy byłby tu znak zapytania lub brak jakiegokolwiek znaku interpunkcyjnego?
Pedantyczny autor powinien postawić tu przecinek po pierwszym i drugim punkcie wyliczenia, a kropkę po trzecim, czyli ostatnim. Można by też każdy z punktów zamknąć pytajnikiem, nadając całemu zdaniu formę pytania. Niepostawienie żadnego znaku interpunkcyjnego uznałbym za mniejsze zło niż użycie samej kropki. W tekście o stylistyce mniej konwencjonalnej, np. plakatowej, taki brak znaków przestankowych można by nawet uzasadnić. Ponieważ jednak test wyboru jest komunikatem dość konwencjonalnym, proponuję zastosować się do zwykłych reguł interpunkcji, tzn. stawiać przecinek po każdym punkcie z wyjątkiem ostatniego. Innym słowy, namawiam, aby tu akurat być interpunkcyjnym pedantem.
Mirosław Bańko, PWN