jaki i który

Często widzę zdania z o jakim, o jakiej, w których przecinek czasem został postawiony, a innym razem nie. Jaki są zasady interpunkcji w tym przypadku? Czy postępujemy tak samo, jak w przypadku o którym, o której? Czy w zdaniu: „Chwila, o jakiej nawet nie marzyłem…” powinien być przecinek, czy nie?
Powinien, i to nie jeden, ale dwa: „Chwila, o jakiej nawet nie marzyłem, nadeszła”. Zaimki jaki i który nie różnią się interpunkcją.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski