jako

Dzień dobry!

Moje pytanie wiąże się z kłopotami, jakie sprawiają mi połączenia ze słówkiem jako. Nie mam wątpliwości w przypadku połączeń: zapamiętać jako wartość domyślną, ale która forma jest poprawna w połączeniu z rzeczownikiem: zapamiętanie jako wartości domyślnej czy zapamiętanie jako wartość domyślną?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Poprawnie będzie: zapamiętanie (tej liczby) jako wartości domyślnej.
Mirosław Bańko