jednostka taryfikacyjna

Witam,
chciałbym się dowiedzieć, jak zapisać poprawnie skrót wyrażenia jednostka taryfikacyjna. Jeśli możliwych jest kilka wersji, to zależy mi na najkrótszej.
Pozdrawiam, AR
Znamy kilka skrótów z wyrazem jednostka, np. j.a. ‘jednostka astronomiczna’, j.em. ‘jednostka elektromagnetyczna’. W związku z tym skrót j.t. trzeba uznać za najlepszy wybór spośród kilku możliwości.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski