kakałko

Dzień dobry,
piszę z pytaniem odnośnie zdrobnienia słowa kakao. Jak powinno brzmieć owo zdrobnienie?
Weronika Łubkowska
Zdrobnienie od kakao to kakałko, wymawiane [kakau̯ko]. Należy pamiętać, że jest to wyraz potoczny, dopuszczalny w swobodnym języku mówionym. Spotkać go jednak można także w prozie popularnej i tekstach prasowych, np.

Zygmunt nalał sobie jeszcze kakałka. (M. Sieniewicz, Czwarte niebo, 2003)

Śledził Wiech pojawianie się nowych lokali gastronomicznych i sklepów. Informował, że na Nowym Świecie otwarto nowość nabiałową, mleczne bary, w których za parę groszy opędzlować możem talerz manny, wypić kakałko lub mleczko na gorąco wraz z wpisaniem się do książki zażaleń. („Kuchnia”, 1998, nr 10)
Adam Wolański