kamkorder

Witam. Jak odmieniać w dopełniaczu liczby pojedynczej słowo kamkorder? Jest to synonimem słowa kamwid, od którego w dopełniaczu mamy kamwidu; zaś kamkorder brzmieniowo zbliżony jest do dekodera.
Byłbym bardzo wdzięczny za rozwianie moich wątpliwości. Pozdrawiam.
Kamkorder odmieniałbym tak jak dekoder, a więc kamkordera. Przekonałem się, że przynajmiej w Internecie ta właśnie forma przeważa.
Mirosław Bańko, PWN