kłopotliwe liczebniki

Szanowna Poradnio,
proszę o ocenienie, która z poniższych wersji zdania jest najwłaściwsza:
(a) Wszystkie 10 kandydatek zostało przyjęte.
(b) Wszystkie 10 kandydatek zostało przyjętych.
(c) Wszystkich 10 kandydatek zostało przyjęte.
(d) Wszystkich 10 kandydatek zostało przyjętych.

Łączę pozdrowienia,
Michał Gniazdowski
Na to pytanie odpowiada Nowy/Wielki wielki słownik poprawnej polszczyzny PWN na stronie 1675. Przytoczono tu przykłady dwóch równie poprawnych zdań: „Naszych siedem studentek zostało wytypowanych do rozgrywek finałowych” i „Nasze siedem studentek zostało wytypowanych do rozgrywek finałowych”. Teraz podstawmy: naszych = wszystkich, siedem = 10, studentek = kandydatek itd. Okazuje się, że poprawne zdania to (b) i (d).
Mirosław Bańko, PWN