kłopoty z imiesłowem przysłówkowym

Czy następująca konstrukcja jest poprawna gramatycznie: „Przyglądając się zmianom wprowadzonym w drugiej części serii, wyraźnie widać, że…”? Czy jednak powinna wyglądać tak: „Przyglądając się zmianom wprowadzonym w drugiej części serii, wyraźnie widzimy, że…”? A może obie wersje są poprawne?
Dziękuję i pozdrawiam.
Anna
Imiesłowowy równoważnik zdania w zasadzie nie łączy się z tzw. czasownikami niewłaściwymi, np. widać, słychać, można, trzeba. Zamiast „Nic nie widać, idąc korytarzem” trzeba powiedzieć „Nic nie widać, kiedy się idzie korytarzem”. Zdanie podane przez Panią na pierwszym miejscu można poprawić analogicznie („Przyglądając się zmianom wprowadzonym w drugiej części serii, widzi się, że…”) albo tak jak Pani sama zaproponowała.
Mirosław Bańko, PWN