konferencja na temat…

Czy w zdaniu typu: „Konferencja nt. «Autorytet nauczyciela…»” wyraz autorytet napisany w mianowniku jest poprawnie użyty, czy należałoby napisać autorytetu? Dziękuję za pomoc.
Przytaczając nazwę konferencji w cudzysłowie, zachowujemy jej postać w mianowniku, a więc: „Konferencja nt. «Autorytet nauczyciela…»”. Można odmienić nazwę po usunięciu cudzysłowów: „Konferencja nt. autorytetu nauczyciela”. Ale wówczas nazwa przestanie być nazwą.
Mirosław Bańko