kropka w skrótach

Czy po kropce występującej po skrócie np. S.A. stawiamy przecinek?
Dziekuję za odpowiedź.
Przede wszystkim trzeba wyjaśnić, że kropki w skrócie S.A. w ogóle nie są potrzebne. Można je tolerować ze względu na zwyczaj językowy, ale warto pamiętać, że ich obecność tu jest niezgodna z regułą dotyczącą pisowni skrótowców.
Czy po kropce zamykającej skrótowiec może się znaleźć przecinek? Naturalnie, jeśli wymaga tego budowa zdania. Na przykład skrótowce wymieniane jeden za drugim wypada rozdzielić przecinkami, jeśli funkcji przecinka nie przejmują spójniki.
Mirosław Bańko, PWN