kropka w sloganach reklamowych

Czy stawia sie kropki na końcu haseł reklamowych typu: „Niezawodność dla Twoich klientów” czy „Zysk dla Twojego warsztatu”?
Gdy slogany takie występują na plakatach, ulotkach itp., są graficznie wyodrębnione z tekstu i dlatego nie ma potrzeby zamykać ich kropką. Podobnie przecież nie umieszcza się kropki po tytule książki na okładce lub stronie tytułowej. Gdyby jednak slogan był dwuzdaniowy, a drugie zdanie miało się znaleźć za pierwszym (a nie pod nim), to kropka po pierwszym zdaniu jest potrzebna.
Mirosław Bańko