książeczka(-)wyklejanka

Witam,
na okładce książeczki dla dzieci jest napisane Książeczka-wyklejanka. Książeczka oprócz naklejek zawiera obrazki do kolorowania, labirynty do przejścia, ilustracje i podpisy do nich. Zatem czy jest to książeczka-wyklejanka, czy książeczka wyklejanka? Z dywizem czy bez?
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Nie jestem pewien, skąd bierze się Pani niepokój. Czy sądzi Pani, że książeczka, która nie jest wyłącznie wyklejanką, nie powinna mieć nazwy pisanej z dywizem? Czy w takim razie np. laska-parasol – by sięgnąć po typowy przykład powtarzany w zasadach pisowni – musiałaby mieć inną pisownię, gdyby się okazało, że prócz funkcji laski i parasola ma także funkcję lunety?
Zasady pisowni stwierdzają tylko, że z łącznikiem pisze się zestawienia rzeczownikowe o członach równorzędnych. Jeśli uważamy, że laska-parasol jest swoistą hybrydą laski i parasola, a nie rodzajem laski, to piszemy jej nazwę z łącznikiem. Podobnie, jeśli uważa Pani, że książeczka, o którą Pani pyta, jest jednocześnie książeczką i wyklejanką, to może Pani używać łącznika w jej nazwie. Nie da się ukryć, że książeczka taka jest mimo wszystko rodzajem książeczki, a laska-parasol może być rodzajem laski. Dlatego sądzę, że w obu wypadkach można by zastosować również pisownię rozdzielną – wybór zależy od tego, jaki wizerunek przedmiotu chcemy stworzyć w oczach czytelnika.
W obu wypadkach nie musimy jednak oglądać się na inne cechy przedmiotu i uzależniać pisowni od tego, czy laska jest jednocześnie lunetą, a książeczka zbiorem labiryntów i obrazków. Innymi słowy, dla pisowni zestawień rzeczownikowych istotne jest to, co w tekście powiedziano na temat desygnatów ich członów, a nie to, czego nie powiedziano.
Mirosław Bańko, PWN