liczebniki porządkowe

Dzień dobry,
Zwracam sie z krótkim pytaniem: czy po cyfrach i liczbach porządkowych należy postawić kropkę? Przykład: 25. lutego 2003 r.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam,
Sławek Mazurek
Po liczbach arabskich oznaczających liczebnik porządkowy należy umieszczać kropkę, jeśli jej brak mógłby być przyczyną dwuznaczności. Gdy takie niebezpieczeństwo nie zachodzi, kropka nie jest konieczna. Co więcej, w przytoczonym przykładzie (i w ogóle w datach) jest niepożądana. Zgodnie z powszechnym zwyczajem pisze się po prostu: 25 lutego 2003 r.
Mirosław Bańko