list do księdza

Witam!
Na podaniu chcę wpisać Adresata:
ks. dr Michał Tunkiewicz
opiekun praktyk studenckich
w placówkach pomocy społecznej
Wydział Teologii UWM
ul. Kard. Hozjusza 15
11-041 Olsztyn

Mam wątpliwości, co ma być napisane małą, a co wielką literą. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam!
Przede wszystkim adres należy rozpocząć od przymiotnika wyrażającego szacunek dla adresata. W wypadku adresatów świeckich jest nim Szanowny Pan (Sz. Pan) itp. Do księdza nie będącego hierarchą (jak kardynał, biskup) najstosowniejszy jest przymiotnik Przewielebny.
Zastanawiałabym się, czy konieczna jest w adresie nazwa tak mało w istocie znaczącej funkcji, jak opiekun praktyk. Co innego, gdyby ksiądz był na uczelni dyrektorem, dziekanem itp. – wówczas zapis pełnej nazwy funkcji powinien zawierać wielkie litery.
Tak więc:
Przewielebny
Ks. dr Michał Tunkiewicz
Wydział Teologii UWM
ul. …

lub:
Przewielebny
Ks. dr Michał Tunkiewicz
Opiekun praktyk studenckich w placówkach pomocy społecznej Wydział Teologii UWM
ul. …
Małgorzata Marcjanik, prof., Uniwersytet Warszawski