literacka Nagroda Nobla

Szanowni Państwo!
Który z zapisów jest poprawny: literacka Nagroda Nobla czy Literacka Nagroda Nobla? W Wielkim słowniku ortograficznym PWN znalazłem jedynie Pokojową Nagrodę Nobla. Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam wszystkich ekspertów z Poradni Językowej PWN-u.
Właściwa nazwa to Nagroda Nobla, o czym słownik ten informuje w regule [87]. Przymiotniki, które ją określają, nie stanowią stałego składnika nazwy, toteż należy je pisać małymi literami, np. literacka Nagroda Nobla.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski