mailownie

Witam!
Mam następujące pytanie: która forma jest poprawna: mailowo czy mailownie? Na przykład w zdaniu: „Osoby, które nie poinformują nas o tym mailownie na adres…” (cytat z pewnego portalu internetowego). Nigdy wcześniej nie spotkałem się z taką odmianą, dlatego mnie to zaintrygowało.
Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.
Słowo, o które Pan pyta, jest najpewniej hybrydą przysłówka mailowo i przysłówka listownie. Przypuszczam, że zostało użyte dla żartu.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski