małą czy wielką literą w pytaniach przytaczanych?

Szanowni Państwo,
zastanawiałem się nad kwestią związaną z wyliczeniami pytań. Powinno się stosować raczej wielką czy małą literę? Który z proponowanych zapisów jest bardziej poprawny?
1.Pytania o sens życia: „Kim jestem?”, „Dokąd zmierzam?”.
2.Pytania o sens życia: „kim jestem?”, „dokąd zmierzam?”.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
PSapala
O tego typu przypadkach nie można się wypowiadać w kategoriach poprawności bądź jej braku. Tak nierozbudowane zdania pytajne, jak te przytoczone powyżej, zapewne lepiej zaczynać od małej litery. Z kolei dłuższe pytania pewnie lepiej byłoby pisać od wielkiej litery, by wzmocnić cezury między kolejnymi elementami wyliczenia.
Adam Wolański