menadżer bibliografii

Dobry wieczór,
chciałabym zapytać o odmianę słowa menadżer/menedżer, kiedy nie oznacza ono osoby. Chodzi mi tutaj o oprogramowanie typu reference manager, które w języku polskim określa się często jako menadżer bibliografii. Czy studenci bibliotekoznawstwa na zajęciach poznają menadżerów bibliografii, czy może menadżery bibliografii? Dziękuję za pomoc,
Maggie
Trudno się powołać na zwyczaj językowy, bo ta nazwa jest zbyt rzadka. Sam powiedziałbym, że studenci poznają menadżery bibliografii, tej samej formy użyłbym w mianowniku, por. edytory, kompilatory (programy), ale edytorzy, kompilatorzy (osoby).
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski