mieszkańcy Raciążka

Dzień dobry,
chciałabym dowiedzieć się, jak prawidłowo utworzyć nazwę mieszkańca Raciążka. Podobno w słowniku ortograficzno-fleksyjnym jest zapisana forma raciążanin. Ale co wtedy z mieszkańcami Raciąża? Czy to powinno być podobnie jak z mieszkańcami Szczecina i Szczecinka? Proszę o odpowiedź.
Prawidłowe formy to raciążczanin, raciążczanka (zbiorowa raciążczanie). Nie wiem, o jaki „słownik ortograficzno-fleksyjny” chodzi, ale problem jest słowotwórczy, a w tej dziedzinie za najbardziej autorytatywne źródło należy uważać Słownik nazw miejscowości i mieszkańców, który takie właśnie formy podaje.
W Raciążu zaś mieszkają raciążanie, analogia do Szczecina i Szczecinka oczywiście jest, ponieważ mieszkańcy tych miast to szczecinianie i szczecinczanie.
Jan Grzenia