mieszkańcy miast

Witam.
Jak brzmią nazwy mieszkańców miast: Tbilisi, Suwa, Oslo i Tel Awiw-Jafa (kolejno stolice państw: Gruzja, Fidżi, Norwegia i Izrael)?
Dziękuję i pozdrawiam.
Mieszkańcy Suwy to suwijczycy (forma męska suwijczyk, żeńska suwijka). Nie używa się nazw mieszkańców od pozostałych nazw, jednak można by proponować formy tbilisyjczyk (tbilisyjka, tbilisyjczycy), telawiwczyk (telawiwka, telawiwczycy). Od Oslo nie można utworzyć zręcznej nazwy mieszkańca, więc trzeba używać form opisowych mieszkaniec, mieszkanka Oslo.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski