minimum i maksimum

Szanowni Państwo! Czy można zastosować skróty wyrazów minimum i maksimum? Jeśli tak to jakie. W moim tekście pojawiają się często w tabelach i ze wględów graficzych wygodnie byłoby mi użyć krótszych nazw.
Pozdrawiam.
Marta S.
Słownik skrótów i skrótowców J. Podrackiego podaje skróty min., maks. i max. – wszystkie z kropką, której obecność tu wynika z ogólnej reguły użycia kropki w skrótach. Ostatni z wymienionych skrótów dość często jednak pojawia się w tekstach również bez kropki. Poza tym występuje jako określenie rzeczownika, np. „Taryfa max nie wprowadza podziału na godziny szczytu i poza szczytem” (z reklamy telekomunikacyjnej).
Mirosław Bańko, PWN