myśnik czy łącznik?

Moje pytanie to dalszy ciąg problemu „dywiz, myślnik i półpauza”. Czego należy użyć w określeniu „przejście graniczne Terespol-Brześć”?
Serdeczne pozdrowienia za codzienne porady.
Najlepiej użyć tu myślnika lub półpauzy z odstępami po bokach. Dywiz w konstrukcjach tego rodzaju może być niejednoznaczny. Wystarczy sobie wyobrazić (i odpukać w niemalowane), że granica państwa przebiega między Bielskiem-Białą a Jasienicą. Zapis „przejście graniczne Bielsko-Biała-Jasienica” nie dla każdego byłby zrozumiały.
Mirosław Bańko