na każdy czas

Szanowni Państwo,
Uprzejmie proszę o opinię na temat poprawności językowej hasła „Z Tobą na każdy czas”. Jest to propozycja hasła reklamowego towarzystwa ubezpieczeniowego.
Z góry dziekuję za pomoc i łączę wyrazy szacunku,
Katarzyna Jagła
Wyrażenie na każdy czas nie jest częste, ale się trafia, poza tym znajduje oparcie w innych, podobnych, np. na ten czas i na ów czas (nie mylić z wyrazami natenczas i wówczas). Czysto językowych zastrzeżeń do proponowanego hasła nie mamy. Można się natomiast wahać, czy ze względu na użycie rzadkiej konstrukcji będzie ono dostatecznie jasne dla odbiorców i czy nie będzie nasuwać im tej samej wątpliwości, co Pani – mianowicie, czy jest poprawne. Warto by zbadać jego odbiór wśród większej liczby osób.
Mirosław Bańko