na raz, dwa, trzy

Jak poprawnie zapisać: „Na raz dwa trzy wyskocz”? Z przecinkami – „Na raz, dwa, trzy, wyskocz”?
Zasady pisowni na szczęście nie odnoszą się do takich szczegółów. Można kierować się ogólną zasadą, aby oddzielać przecinkami równorzędne składniki jednej konstrukcji. Na liście haseł WSO PWN jest nawet zapis raz, dwa, trzy z glosą tempo, co wydaje się dość bliskie Pani pytaniu. O jeden przecinek postawiła Pani jednak za dużo, chyba z rozpędu.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski