nadproporcjonalny?

Dzień dobry,
proszę o podpowiedź, czy w języku polskim można użyć określenia nadproporcjonalny udział. I jak można inaczej to wyrazić, jeżeli podane przeze mnie określenie jest niepoprawne? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Agnieszka Lenarczyk
Słowa nadproporcjonalny nie znalazłem w słownikach, nie ma go też w Korpusie Języka Polskiego PWN. W zamian można powiedzieć np. nieproporcjonalnie duży udział.
Mirosław Bańko, PWN