naprzykrzony i uprzykrzony

Witam. Czy istnieje strona bierna od czasowników naprzykrzyć, sprzykrzyć i przykrzyć? Od czasownika uprzykrzyć jest forma uprzykrzony, jednak nie wiem, jak to jest z tymi pozostałymi czasownikami. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam redakcję:)
Istnieją formy naprzykrzony i uprzykrzony, ale są to raczej przymiotniki niż imiesłowy bierne (możemy mówić np. o uprzykrzonych owadach, ale nie o tym, że owady zostały komuś uprzykrzone przez kogoś). Na formy sprzykrzony i przykrzony nie natrafiłem.
Mirosław Bańko, PWN