nazwa strony WWW

Jaką literą – dużą czy małą – powinno się pisać nazwę strony, jeśli występuje ona w środku zdania? Np. „Kawę znajdziesz na tchibo.pl”.
Najlepiej popatrzeć, jak nazwę strony zapisuje jej właściciel: jeśli wielką literą, to piszmy tak samo, nawet w środku zdania (nazwy własne stanowią precedens). Wyszukiwarkom internetowym różnica między małą a wielką literą jest obojętna.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski