nazwiska angielskie zakończone na -ough

Według jakiej zasady odmieniamy nazwiska angielskie zakończone na -ough (np. Riseborough)? Czy według tej samej co nazwiska zakończone na -ow, -owe?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
JS
Dobra myśl, a jeszcze lepsza będzie analogia do Marlborough i Ferneyhough. Mówię o tym nie bez przyczyny, bo podobny temat omawiałem w poradni kilka miesięcy temu.
Nazwisko Marlborough, mimo zaleceń słownikowych, bywa odmieniane, czemu nie trzeba się dziwić, bo łatwo znaleźć wzorzec, a w przypadku podanego nazwiska bez problemu utworzymy takie formy: DB. Riseborougha, C. Riseboroughowi, N. Riseboroughem. Spore trudności pojawiają się jednak w zapisie miejscownika. W tym przypadku pozostawmy takie nazwiska w formie nieodmienionej (choć w mowie odmiana jest możliwa). Ze względu na czytelność zalecam jednak dodać jakiś odmieniany wyraz, np. imię: o Thomasie Riseborough.
Jan Grzenia