nazwiska na zaproszeniu

Witam serdecznie,
bardzo proszę o pomoc w odmianie nazwisk, które będę umieszczone na zaproszeniach ślubnych w formie (biernika liczby mnogiej): „W imieniu Rodziców oraz własnym z radością zapraszają Szanownych Państwa:
- Małachów (od liczby pojedynczej Małacha)?
- Faryniarzy (od liczby pojedynczej Faryniarz)?
- Szustrów (od liczby pojedynczej Szuster)?
- Jana Szustra (w bierniku liczby pojedynczej)?
Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie,
Iza
Nazwiska zostały pooprawnie odmienione (z wyjątkiem Faryniarzy, którzy powinni przybrać formę Faryniarzów, por. młynarzy, ale państwa Młynarzów). Tyle o gramatyce. Jeśli chodzi o etykietę, to bardziej elegancko byłoby nazwiska poprzedzić imionami zapraszanych osób, np. Piotra i Ludwikę Małachów. Zastanawiam się też, jaki jest powód, aby Jana Szustra wymieniać w innym wierszu niż (zapewne) małżeństwo Szustrów, zakładam jednak, że jest.
Mirosław Bańko, PWN