nazwy hoteli i pensjonatów a cudzysłowy

Szanowni Państwo!
Jak powinno się zapisywać nazwy hoteli i pensjonatów, także tych zagranicznych? Czy pisać w „Hotel du Parc et du Chateau” czy też cudzysłów pominąć? Podobnie w przypadku pensjonatów, które zwą się np. „Les Sapins” lub „Les Loisirs” – z cudzysłowem czy bez?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Z poważaniem,
Julia Doroszewska
Nie ma potrzeby używania cudzysłowów, skoro nazwy zostały wyróżnione wielkimi literami.
Jan Grzenia