nazwy skwerów jak nazwy sal

Zawracam się z zapytaniem dotyczącym nazwania skweru. Otóż jestem radną i niedawno do naszej Rady Miasta został skierowany projekt uchwały nadającej nazwę nowemu skwerowi. I tu pojawia się moja wątpliwość – czy on powinien nazywać się: Skwerem Władysława Tomaszewskiego, czy Skwerem im. Władysława Tomaszewskiego. Nie mogłam znaleźć rozstrzygnięcia moich wątpliwości w żadnym dostępnym mi słowniku, proszę więc o pomoc. Która z form jest właściwsza, a może obie są poprawne?
Z góry dziękuję!
W zasadzie wszystko jedno, obie konstrukcje są poprawne. Druga brzmi bardziej oficjalnie, chyba dlatego, że jest dłuższa. Ale to nie znaczy, że pierwsza jest nadmiernie potoczna, już raczej na odwrót: druga wydaje mi się nadmiernie namaszczona. Poza tym jako dłuższa jest mniej poręczna.
Tego samego problemu dotyczyło pytanie, które opublikowaliśmy pod nagłówkiem nazwy sal (proszę poszukać go w poradnianym archiwum). Na pytanie odpowiadał dr Jan Grzenia: opowiedział się za konstrukcją bez członu im.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski