nazwy stanowisk

Jak należy pisać takie wyrażenia jak Kierownik Działu Rozliczeń i Ewidencji, Specjalista do Spraw Umów? Chodzi mi o to, czy dobrze używam pisowni dużymi literami.
Pozdrawiam
12 października 2010 r. opublikowaliśmy w poradni wypowiedź prof. Małgorzaty Marcjanik pt. pisownia nazw stanowisk – norma ortograficzna i zwyczaj. Mam nadzieję, że rozproszy ona Pani wątpliwości. Prosimy skorzystać z poradnianej wyszukiwarki.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski