nazwy stanowisk

Jakich liter – wielkich, czy małych – używamy, gdy piszemy Specjalista ds. Marketingu, np. podpisując pismo lub umieszczając ten tytuł na wizytówce?
Dziękuję.
Joanna Baumgart
Osobiście sądzę, że w podpisie listu lub na wizytówce uzasadniona (choć niekonieczna) jest pisownia wielkimi literami. Zdania na ten temat są podzielone, zob. opinię prof. Małgorzaty Marcjanik pod nagłówkiem nazwy stanowisk (można ją znaleźć w archiwum naszej Poradni za pomocą wyszukiwarki).
Mirosław Bańko