nazwy ugrupowań podziemia wojskowego

Jak poprawnie należy zapisać nazwy: Grupa Śródmieście-Mokotów, Grupa Czerniakowska, Kedyw-Śródmieście?
Rozumiem, że chodzi o nazwy oddziałów podziemia wojskowego z czasów II wojny światowej. Pisownia tych nazw nie jest ustalona jednoznacznie (co zresztą zupełnie zrozumiałe), poza wypadkami, kiedy mamy oczywiste nazwy własne, np. Szare Szeregi. Jednak już wyraz grupa niekoniecznie musi być członem nazwy własnej, zapisujmy go więc w nazwach podanego typu małą literą. Nazwę Śródmieście-Mokotów lepiej zapisać z łącznikiem, który dobrze wyraża równorzędność składników, z kolei Kedyw Śródmieście pisałbym bez łącznika, bo to przecież oddział śródmiejski Kedywu, a więc w tym wypadku składniki nazwy są niewspółrzędne.
Najlepszym rozwiązaniem będą w takim razie zapisy grupa Śródmieście-Mokotów, grupa czerniakowska, Kedyw Śródmieście.
Jan Grzenia