nie z rzeczownikami

Jak pisać nie- ze słowami typu wyrażenie, przygotowanie, wyciąganie – razem czy osobno?
Razem. Wszystkie rzeczowniki – także pochodzące od czasowników – piszemy łącznie ze słowem nie. Wyjątkiem są wyraźne przeciwstawienia, typu nie wyciąganie, ale wykopywanie. Gdy nie dołączamy do słowa pisanego wielką literą, trzeba je poprzedzić łącznikiem, np. nie-Polak. Zob. Nowy słownik ortograficzny PWN, par. [166].
Mirosław Bańko